Kurumsal

2006 Yılında kurulan Seçim Doğaltaş ve Mermer olarak, malzeme temini konusunda uzun yılların tecrübesi ile yerli ve yabancı firmalara hizmet vermektedir.

Mermer, Traverten ve Granit uygulamaları ile başarılı çalışmalarıda bulunmaktadır. En iyi kalite prensibi ile ekonomik ve kaliteli malzemeyi müşterilerine temin etmek ilkesi ile çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ

Kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirerek, ulusal ve uluslararası alanda marka olmuş firmaların tedarikçisi ve çözüm ortağı olmak suretiyle gerçekleştireceğimiz güvenlik projelerinde “güvenilir ve köklü firma” hüviyetini kazanıp sektörümüzde örnek ve önder firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Faaliyet alanlarımız ile ilgili projelerde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun kaliteyi sunmak.

Yeniliklere açık yönetim anlayışıyla dünyadaki yeni baskı teknolojilerini takip ederek çağın beklentilerine paralel kalite, ekonomi ve estetiği buluşturmak.

Doğru malzeme, doğru uygulama, zamanında teslimat ilkelerine bağlı kalarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektörümüzde aranan firma olmak.

Konusunda uzman, deneyimli teknik kadrolardan oluşan insan kaynak larıyla maksimum düzeyde eş güdümü sağlamış olarak çalışmalarını yürütmek ve geleceği onlarla planlamak.

Satışla bitmeyen dostluklar oluşturmak.